Slide background

Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija-Avstrija

Slide background

Odbor za spremljanje

Odbor za spremljanje (OzS) Programa sodelovanja Interreg V-A Slovenija-Avstrija v obdobju 2014-2020

Seznam članov z glasovalno pravico, namestnikov z glasovalno pravico ter članov v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice

Nazadnje posodobljeno: maj 2021

PRIIMEKIMEINŠTITUCIJAVLOGA
TrojarUrškaSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Kotnikova 5, SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico, vodja delegacije
KrischMojcaSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Kotnikova 5, SI-1000 Ljubljana
namestnica z glasovalno pravico
PavlinAntonSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Kotnikova 5, SI-1000 Ljubljana
član z glasovalno pravico
Šantelj ArrighettiDanicaSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Štanjel 1a, SI-6222 Štanjel
namestnica z glasovalno pravico
KrižajSimonaMinistrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo
Trubarjeva 11, SI-2000 Maribor
članica z glasovalno pravico
MeglaBorutMinistrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo
Trubarjeva 11, SI-2000 Maribor
namestnik z glasovalno pravico
MaršIrenaMinistrstvo za kulturo
SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico
JenšterleMarkoMinistrstvo za kulturo
SI-1000 Ljubljana
namestnik z glasovalno pravico
Zeiler GroznikKatarinaMinistrstvo za okolje in prostor
SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico
PezdirTatjanaMinistrstvo za izobraževanje, znanost in šport
SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico
NeubauerTitMinistrstvo za izobraževanje, znanost in šport
SI-1000 Ljubljana
namestnik z glasovalno pravico
KojcRobertUrad Vlade Republike Slovenije za Slovence v zamejstvu in po svetu
SI-1000 Ljubljana
član z glasovalno pravico
Toplak KoprivnikarNatalijaUrad Vlade Republike Slovenije za Slovence v zamejstvu in po svetu
SI-1000 Ljubljana
namestnica z glasovalno pravico
JermanMartinaMinistrstvo za zunanje zadeve
SI-1000 Ljubljana
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
BaluhStankoUrad Vlade za narodnosti
SI-1000 Ljubljana
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
HermanTjašaUrad Vlade za narodnosti
SI-1000 Ljubljana
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
AckermannGritGospodarska zbornica Sloveniječlan v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Hribar MiličSamoGospodarska zbornica Slovenijenamestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SonjakKarmenRRA Koroška, Vzhodna kohezijska regijačlanica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
ZorenčIvaRASR, Vzhodna kohezijska regijanamestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
ŠimencRokBSC Kranj, Zahodna kohezijska regijačlan v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
GojčičMatejRRA LUR, Zahodna kohezijska regijanamestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
ErhartVesnaZavod EKOmeter, CNVSOčlanica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
AmbrožičBorutDruštvo slovensko-avstrijsko prijateljstvo Maribor, CNVSOnamestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
NöbauerMartinBundesministerium für Landwirtschaft, Regionen und Tourismus
Sektion III Forstwirtschaft und Nachhaltigkeit
Marxergasse 2, A-1030 Dunaj
član z glasovalno pravico
PromperCatrinBundesministerium für Landwirtschaft, Regionen und Tourismus
Sektion III Forstwirtschaft und Nachhaltigkeit
Marxergasse 2, A-1030 Dunaj
namestnik z glasovalno pravico
Hiermann-FochtaPetraBundesministerium für Bildung, Wissenschaft und Forschung
Abteilung V/Standortpolitik
Bankgasse 1, A-1014 Dunaj
članica z glasovalno pravico
MahrArminBundesministerium für Bildung, Wissenschaft und Forschung
Abteilung V/Standortpolitik
Bankgasse 1, A-1014 Dunaj
namestnik z glasovalno pravico
LadichHaraldRegionalmanagement Burgenland GmbH im Technologiezentrum
Marktstraße 3, A-7000 Eisenstadt
član z glasovalno pravico
HorvathHaraldRegionalmanagement Burgenland GmbH im Technologiezentrum
Marktstraße 3, A-7000 Eisenstadt
namestnik z glasovalno pravico
SchichoThomasAmt der Kärntner Landesregierung
Abteilung 1 – Landesamtsdirektion
Uabt. Europäische und internationale Angelegenheiten
Mießtalerstraße 1, A-9020 Celovec
član z glasovalno pravico
Wutte-KirchgattererEva-MariaKWF – Kärntner Wirtschaftsförderungsfonds
Völkermarkter Ring 21-23
A-9020 Celovec
namestnica z glasovalno pravico
CimermanSabinaAmt der Steiermärkischen Landesregierung Abteilung 17 Landes- und Regionalentwicklung, Referat für Landesplanung und Regionalentwicklung
Trauttmansdorffgasse 2, A-8010 Gradec
članica z glasovalno pravico
NaglerMartinAmt der Steiermärkischen Landesregierung Abteilung 17 Landes- und Regionalentwicklung, Referat für Landesplanung und Regionalentwicklung
Trauttmansdorffgasse 2, A-8010 Gradec
namestnik z glasovalno pravico
BruckmoserManfredBundesministerium für Landwirtschaft, Regionen und Tourismus
Directorate V/5 – Koordination Regionalpolitik und Raumordnung
Ferdinandstrasse 4, A-1020 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
DeimelAlexandraBundesministerium für Landwirtschaft, Regionen und Tourismus
Directorate V/5 – Koordination Regionalpolitik und Raumordnung
Ferdinandstrasse 4, A-1020 Dunaj
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
HanakRolandBundesministerium für Arbeit, Familie und Jugend
Sektion VI/Stabsstelle, Bilaterale Arbeitsmarktpolitik
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
KeschmannBrittaBundesministerium für Arbeit, Familie und Jugend
Sektion III Arbeitsmarkt
Favoritenstraße 7, A-1040 Dunaj
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Bundesministerium für Digitalisierung und Wirtschaftsstandort
Abteilung C2/6 – EU-, EWR- und EFTA-Staaten, ETZ
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Götz SonjaBundesministerium für Digitalisierung und Wirtschaftsstandort
Abteilung C2/6 – EU-, EWR- und EFTA-Staaten, ETZ
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Ellison-KramerElisabethÖsterreichische Botschaft Laibach
Prešernova cesta 23, SI-1000 Ljubljana
članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Grabmayer-KeriKristofÖsterreichische Botschaft Laibach
Prešernova cesta 23, SI-1000 Ljubljana
namestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SchabusArminAmt der Kärntner Landesregierung
Abteilung 1 – Landesamtsdirektion, Uabt. europäische und internationale Angelegenheiten
Mießtalerstraße 1, A-9020 Celovec
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SlamanigMichaelaAmt der Kärntner Landesregierung
Leiterin des Frauen- und Gleichbehandlungsreferats, Abteilung 4 – Soziales und Gesellschaft
Mießtalerstraße 1, A-9020 Celovec
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Schulze-BauerSabineGleichbehandlungsbeauftragte des Landes Steiermark
Burgring 4, A-8010 Gradec
članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
CibinelloHeleneGleichbehandlungsbeauftragte des Landes Steiermark
Burgring 4, A-8010 Gradec
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SchachlRolandBundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft
Abteilung C1/8
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SpisiakRobertEvropska Komisija
Generalni direktorat za regionalno in mestno politiko
Oddelek D2 Evropsko čezmejno sodelovanje
B-1049 Bruselj
član v svetovalni vlogi kot predstavnik Evropske Komisije
CambasMarthaEvropska Komisija
Generalni direktorat za regionalno in mestno politiko, BU-1 02/132
B-1049 Bruselj
namestnica v svetovalni vlogi kot predstavnica Evropske komisije